Slapukų politika

Biudžetinė įstaiga Klaipėdos miesto socialinės paramos centras, juridinio asmens kodas 141904935, buveinė registruota adresu Taikos pr. 76, LT-93200 Klaipėda, Lietuva, (toliau – mes), savo internetinėje svetainėje („Svetainė“) naudoja slapukus.

Slapukai (angl. cookies) – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos Jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš Svetainės, kurioje lankotės, ir išsaugo Jūsų įrenginyje (pvz. kompiuteryje ar mobiliajame prietaise).

Slapukai gali būti sesijos arba nuolatiniai. Sesijos slapukai ištrinami iš kompiuterio, kai naršyklė uždaroma. Nuolatiniai slapukai yra saugomi kompiuteryje, kol jie bus ištrinti arba jų galiojimo laikas pasibaigs.

Informuojame, kad mūsų Svetainėje naudojami ir sesijos slapukai, kurie yra reikalingi tinkamam Svetainės veikimui ir be kurių Svetainė neveiktų tinkamai. Šių slapukų pagalba Svetainės lankytojui leidžiama naudotis tam tikromis specialiomis svetainės funkcijomis.

Žemiau pateikiami mūsų Svetainėje naudojamų slapukų aprašymai:

SLAPUKO PAVADINIMAS

DUOMENŲ TVARKYMO TIKSLAS/ PASKIRTIS

SUKŪRIMO MOMENTAS

GALIOJIMO LAIKAS

NAUDOJAMI DUOMENYS

ses1901316502

Slapukas naudojamas vartotojo sesijai palaikyti

Įėjimo į Svetainę metu

Iki interneto
svetainės
lango
uždarymo

Unikalus identifikatorius

site-contrast

Svetainės rodymo režimo palaikymas

Įėjimo į Svetainę metu

1 metus

_ga

Analitinis Google Analytics slapukas, sekantis vartotojo veiksmus svetainėje. Gauti duomenys naudojami svetainės veikimui gerinti.

Klientui apsilankius interneto svetainėje

2 metus

_gat Analitinis Google Analytics programos slapukas, renka ir saugo informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje. Pirmo apsilankymo metu 1 min
_gid Analitinis Google Analytics slapukas, renkantis statistinę informaciją apie naudotoją (slapukas nerenka jokių asmens duomenų, o suteikia kiekvienam vartotojui iD pagal savo apskaitą). Gauti duomenys naudojami svetainės veikimui gerinti. Klientui apsilankius interneto svetainėje 24 val.

Daugiau apie trečiųjų šalių naudojamus slapukus skaitykite Google Analytics puslapyje

Kaip pašalinti slapuką?

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet išjungus, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų sklandžiai. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.


Tekstas atnaujintas2024-03-04, 14:34:25

Susisiekite su mumis

Užpildykite užklausos formą ir mes su jumis susisieksime