Darbo pasiūlymai

IEŠKOME KOMANDOS NARIŲ, KURIE TEIKS DIENOS SOCIALINĖS GLOBOS IR/AR INTEGRALIOS PAGALBOS PASLAUGAS ASMENS NAMUOSE. KVIEČIAME SAVAVANORIUS

Klaipėdos miesto socialinės paramos centras kviečia prisijungti į komandą šiuos C kategorijos specialistus:- individualios priežiūros darbuotojus ir slaugytojo padėjėjus, kurie teiks dienos socialinės globos ir/ar integralios pagalbos asmens namuose paslaugas.

Asmenims, norintiems užimti nurodytas pareigas, keliamas reikalavimas būti įgijusiems socialinio darbuotojo padėjėjo ar lankomosios priežiūros darbuotojo ar slaugytojo padėjėjo kvalifikaciją.

Centras kviečia asmenis, kurie norėtų padėti asmenims su negalia ir pagyvenusiems žmonėms ir suteikti jiems bendravimo džiaugsmą, savanoriaujant.

Darbuotojų darbo užmokestis nustatomas, vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybės įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu ir atsižvelgiant į profesinės veiklos stažą socialinių paslaugų, sveikatos priežiūros, kitose srityse bei kitus svarbius kriterijus.

Papildomos garantijos (bonusai):

- Visus darbuotojus papildomai draudžiame nuo nelaimingų atsitikimų darbe;

- Visiems darbuotojams ir savanoriams suteikiame galimybę tobulinti kompetencijas (ne mažiau 16 val. per metus).

- Esant laisvoms pareigybėms, savanoriams suteikiame galimybę jas užimti pirmumo tvarka, jei jie yra įgiję reikalingas kvalifikacijas aukštojo mokslo studijose ar mokydamiesi pagal formalias mokymo programas (socialinio darbuotojo padėjėjo, lankomosios priežiūros darbuotojo ar slaugytojo padėjėjo kvalifikacija),;

- Vykstant darbo klausimais kompensuojame transporto paslaugas.

Centre veikia profesinė sąjunga ir Dvišalė taryba, kurios atstovauja darbuotojų interesus ir su kuriomis bendradarbiaujame, siekdami užtikrinti saugias darbo sąlygas darbuotojams.

Laukiame Jūsų Centre, Taikos pr.76, galite skambinti telefonu 846 311185 arba rašyti į el. paštą adresu - info@klaipedaspc.lt


Tekstas atnaujintas2024-03-05, 15:45:34

Susisiekite su mumis

Užpildykite užklausos formą ir mes su jumis susisieksime