Esame tam, kad padėtume klaipėdiečiams!

Biudžetinė įstaiga Klaipėdos miesto socialinės paramos centras

Mūsų misija- didinti socialinės rizikos grupių asmenų, šeimų galimybes integruotis į bendruomenę, siekiant išvengti socialinės atskirties ir mažinti skurdą.

Paskutinės naujienos

2021-07-06
Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės diena
KLAIPĖDIEČIAMS INFORMACIJA APIE EILES SOCIALINĖMS PASLAUGOMS
2021-07-01

2021-07-01  eilėje socialinėms paslaugoms gauti yra įrašyti:

-  Techninės pagalbos priemonėms:

  • Vaikštynei su staliuku – 3 asmenys;
  • Universaliems vežimėliams – 7  asmenys;
 Laipteliams į vonią – 1 asmuo.
2021-06-03

Gyventojų gyvenimo kokybė gerės įgyvendinant Klaipėdos miesto savivaldybės socialinės paramos chartiją

Klaipėdos miesto savivaldybė, pritaikiusi pasaulyje paplitusią gerąją vadybos praktiką, gerins gyventojų gyvenimo kokybę pasitelkdama piliečių chartiją – dokumentą, skirtą Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus bei socialines paslaugas teikiančių įstaigų teikiamos socialinės paramos kokybei, įgyvendinant chartijoje apibrėžtus veiklos principus, vertybes, paslaugų standartus, gerinti.

GYVENIMO KOKYBĖ PAGERINTA DAR VIENAM KLAIPĖDIEČIUI
2021-06-03

Centro Socialinių paslaugų poreikio ir kokybės vertinimo skyriaus socialiniai darbuotojai birželio mėnesį inicijavo ir organizavo generalinį buto tvarkymą pagyvenusio klaipėdiečio bute. Klaipėdietis gyvena apleistame bendrabučio tipo kambaryje. Jis yra praradęs gebėjimus tvarkytis ir palaikyti tvarką namuose, socialiniai įgūdžiai rūpintis savimi ir aplinka yra sumenkę, o jo gyvenimo būdas kelia pavojų ne tik jam pačiam, bet ir aplinkiniams. Vyriškis namuose buvo sukaupęs daug šiukšlių, nenaudojamų daiktų ir drabužių, kuriuose knibždėjo parazitai.